Kibele PIMS Endüstriyel Görüntüleme ve Robotik Otomasyon

BOA


BOA

Teledyne Imaging

 

Teledyne DALSA - BOA serisi "Akıllı Endüstriyel Kameralar"

 

Tüm hat içi kontrollerde, kalite kontrolü ve verimliliğin arttırılması amacıyla; bağımsız birim olarak kullanılabilecek şekilde "dahili" görüntü işlemleme yeteneğine sahip kompakt ve akıllı bir optik denetim aracıdır.

 

BOA Akıllı Kameralar, tüm donanım (sensör, kamera bileşenleri, vb.) tasarım, mühendislik ve görüntü işleme yazılımı dahil olmak üzere, tamamen Teledyne DALSA bünyesinde yıllara dayanan uzmanlık ile üretilmiştir. Kompakt ancak dayanıklı yapısı ile endüstriyel koşullarda rahatça kullanılabilmektedir.

 

BOA, standard endüstriyel Ethernet protokolleri ile popüler PLC markaları için gerekli destekler de dahil olacak şekilde fabrika ağları ile kolay ve hızlı şekilde iletişime hazır olarak üretilmektedir. Ethernet'in yanı sıra, seri RS-232 ve genişletilebilir I/O bağlantıları ve aydınlatma kontrolü için hazır bir tetikleme çıkışı da mevcuttur.

 

Güçlü Yazılım Seçenekleri

 

BOA görüntüleme sistemleri, Teledyne DALSA'ya ait iNspect Express ve Sherlock yazılımları ile donatılmış şekilde üretilmektedir:

  • BOA INS

Standard BOA modeli, iNspect Express yazılımı dahil olarak üretilmektedir. iNspect Express yazılımı ile BOA kameraların kurulumu kolayca gerçekleştirilerek, sık rastlanan birçok görsel kontrol uygulaması gerçekleştirilebilir.  

 

  • BOA Pro 

BOA Pro serisi, Teledyne DALSA'nın gelişmiş Sherlock yazılımı ile donatılmış olarak gelmektedir. Entegratörlerin farklı endüstriyel ortamlarda karşılaşabilecekleri çeşitli görüntü işleme ihtiyaçları için, geniş ve esnek yazılım araç seçenekleri ile hazır çözüm imkanları sunmaktadır.

 

 

   

 


BOA - 204
BOA - 205
BOA - 206
BOA - 207
BOA - 208
BOA - 209