Kibele PIMS Endüstriyel Görüntüleme ve Robotik Otomasyon

Linea SWIR


Linea SWIR

En gelişmiş teknolojiye sahip InGaAs Sensör

Teledyne DALSA’nın kısa-dalga kızılötesi (SWIR) GigE çizgisel tarama kamerası, en gelişmiş teknolojiye sahip InGaAs sensör ile kompakt bir gövdede çok çeşitli yapay görme uygulamalarında kullanılabilir.

Bu yüksek hızlı, yüksek çözünürlüklü kamera, DALSA’nın SWIR ailesindeki ilk üretimidir. Linea SWIR, çok çeşitli uygulamalar için ufak bir gövde içerisinde son teknoloji InGaAs sensörü ile idealdir. Sıradışı spektral tepki değeri ve düşük gürültü oranı ile, bu kamera müşterilerin ürünlerini daha önce hiç görmedikleri şekilde görmelerini sağlar. Linea SWIR, yüksek tepki oranına sahip 12.5 µm boyutlu pikseller ile 1k çözünürlükte veya daha geniş  25 µm boyutlarda pikselleri ile 512 çözünürlükte sunulmaktadır.

Tüm Linea'lar gibi, Linea SWIR modelleri de Teledyna DALSA'nın benzersiz çizgisel tarama geleneğinin bir parçası olan sağlam ve kaliteli yapıya ve gelişmiş fonksiyonaliteye sahiptir. Linea SWIR, yapay görme işlerinizi kolay, yüksek hızda, yüksek hassasiyette, periyodik işletim ve programlanabilir I/Oları ile gerçekleştirebilecek özelliklere sahiptir. Çok yönlü Linea SWIR optik ayırım, güneş paneli denetimleri ve genel amaçlı yapay görme uygulamaları için idealdir.

 

Kategori Özellikleri

Kamera TipiÇizgisel Tarama
Sensör TeknolojisiCMOS
Desteklenen Arayüzler   GigE Vision
Spektrum AralıklarıKısa-Dalga Kızılötesi (950-1700 nm)
ÖzelliklerPower over Ethernet (PoE)

 

Kamera Modelleri

Model

Çözünürlük   

Spektrum   

Arayüz

Piksel Boyutu   

Maks Çizgi Hızı

Linea SWIR 1k

1024 x 1

MonoGigE Vision   12.5 µm40 kHz

Linea SWIR 512   

512 x 1

MonoGigE Vision25 µm40 kHz

Linea SWIR - 458
Linea SWIR - 457
Linea SWIR - 456
Linea SWIR - 455
Linea SWIR - 454
Linea SWIR - 452
Linea SWIR - 453