Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Kibele-PIMS, ana yönetim ofisi ve AR-GE merkezi İzmir'de bulunan, İstanbul'da satış ve pazarlama ofisi ve eğitim merkezi bulunan, endüstriyel görüntüleme ve robotik otomasyon firmasıdır. İstanbul'da ve Dubai'de satış, eğitim ve destek ofisleri ve Busan, Güney Kore'de de distribütörlüğü bulunmaktadır.

 

Modern üretim hatları için verimlilik ve kalite kontrol vazgeçilmezdir, Kibele PIMS de bu alanda yapay görme ve robotik otomasyon teknolojilerini kullanarak anahtar teslim çözümler sunmaktadır.


2002 yılında kurulan Kibele PIMS, bünyesinde bulunan mühendislik ekibi ile boyutlu kontrol, yüzey kontrolü ve ayıklama makinaları üretimini gerçekleştirmektedir. Kibele-PIMS fabrika şartlarında, gelişmiş yazılım uygulamaları ile çeşitli gelişmiş görüntüleme sistemlerini kullanarak mekatronik uygulamalar yapmakta, ve robotik uygulamalar ile bütünsel bir otomasyon imkanı sunmaktadır.

Yapay görme konusunda dünya lideri markaların Türkiye’ de ki tek temsilcisi olan Kibele PIMS, geliştirmiş olduğu projelerde TeledyneDALSA, LMI 3D Technologies, Optronis ve The Imaging Source gibi ürünleri kullanmaktadır.

Kibele PIMS, robotik otomasyon konusunda da kendini kanıtlamış olan Universal Robots'un distrübtörü ve sistem entegratörüdür. Aynı zamanda, robot teknolojilerinde dünya lideri olan KUKA markasının da resmi sistem partneridir.

 

Yönetim Kurulu

Kamal Ahmed -    Yönetim Kurulu Başkanı | Ortak

Erdal Başaraner - Genel Müdür | Kurucu Ortak

Öncel Ulaş Akbaş - Finans & İdari İşler Müdürü | Ortak